LV
EN
RU
Reģistrēties
Pēc reģistrācijas Jums būs pieeja savam kontam, iespēja sekot līdzi savu pasūtījumu izpildei un citas jaunas funkcijas.

Lietošanas noteikumi

Interneta vietnes www.wess-parts.lv lietošanas noteikumi

1. Pirms sākt lietot AS WESS Select (reģistrācijas Nr.40003609098, adrese – Kārļa Ulmaņa gatve 123, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167) interneta vietni www.wess-parts.lv, lūdzam rūpīgi izlasīt šos interneta vietnes www.wess-parts.lv lietošanas noteikumus (turpmāk – noteikumi).

2. Ar interneta vietni www.wess-parts.lv tiek saprasta AS WESS Select izveidotā interneta vietne, kuras interneta adrese ir www.wess-parts.lv, ar visu tajā esošo informāciju un materiāliem.

3. Apmeklējot interneta vietni www.wess-parts.lv vai izmantojot tajā izvietoto informāciju par precēm un pakalpojumu sniegšanu, Jūs personiski vai Jūsu pārstāvētā persona, ja darbojaties tās vārdā, piekrīt šiem noteikumiem.

4. Gadījumā, ja nepiekrītat šiem noteikumiem, lūdzam neapmeklēt un nelietot interneta vietni www.wess-parts.lv, kā arī neizmantot tajā piedāvātos pakalpojumus un ietverto informāciju.

5. Informējam, ka AS WESS Select interneta vietnē www.wess-parts.lv ievadītās informācijas (tai skaitā fizisko personu datu) apstrādes mērķis ir tajā norādīto pakalpojumu sniegšana un palīdzības sniegšana interneta vietnes www.wess-parts.lv lietošanas laikā.

6. AS WESS Select ir tiesības jebkurā brīdī vienpusēji mainīt interneta vietnes www.wess-parts.lv saturu un lietošanas noteikumus. Šādas izmaiņas stājas spēkā pēc to publicēšanas interneta vietnē www.wess-parts.lv.

7. Ar brīdi, kad sākat lietot interneta vietni www.wess-parts.lv vai minētajā vietnē veicat jebkādas aktivitātes, tiks uzskatāms, ka esat iepazinies ar lietošanas brīdī spēkā esošajiem noteikumiem un ievērosiet tos. Katram interneta vietnes lietotājam ir pienākums regulāri pārlasīt noteikumus, lai savlaicīgi būtu lietas kursā par tajos veiktajām izmaiņām. Ja nepiekrītat noteikumiem, tad aizliegts lietot interneta vietni.

8. Interneta vietnes www.wess-parts.lv lietotājiem ir tiesības izmantot tajā piedāvātās iespējas un pakalpojumus par cenu, kāda ir spēkā attiecīgā pakalpojuma piedāvāšanas brīdī. AS WESS Select ir tiesības jebkurā brīdī pēc saviem ieskaitiem mainīt interneta vietnē www.wess-parts.lv norādītās cenas un/vai izveidot jaunus maksas pakalpojumus.

9. Lai kļūtu par interneta vietnes www.wess-parts.lv reģistrēto lietotāju, ir jāievēro interneta vietnē www.wess-parts.lv noteiktā reģistrēšanās kārtība.

10. Katram interneta vietnē www.wess-parts.lv reģistrētajam lietotājam ir pienākums neizpaust citām personām savus piekļuves datus. Ja interneta vietnē www.wess-parts.lv tiek veiktas darbības ar reģistrēta lietotāja profilu (t.sk. tiek pirktas preces un/vai pakalpojumi), izmantojot pareizu lietotājvārdu un paroli, tad tiek uzskatīts, ka darbības attiecīgajā profilā ir veicis pats reģistrētais lietotājs.

11. Interneta vietnes lietotājs piekrīt saņemt informāciju no interneta vietnes www.wess-parts.lv par dažāda veida aktualitātēm.

12. AS WESS Select neatbild par jebkāda veida izdevumiem un zaudējumiem, kas radušies interneta vietnes www.wess-parts.lv lietošanas laikā.

13. Gadījumos, ja ir neskaidrības par AS WESS Select interneta vietnē www.wess-parts.lv ievietoto dokumentu formu aizpildīšanu, lūgums sazināties ar norādīto interneta vietnes www.wess-parts.lv kontaktpersonu.

Par www.wess-parts.lv piedāvāto pakalpojumu izmantošana.

14. Jums vienmēr ir jārīkojas saskaņā ar interneta vietnē www.wess-parts.lv norādīto kārtību.

15. Neizmantojiet interneta vietnē www.wess-parts.lv ievietoto informāciju ļaunprātīgi. Interneta vietnē piedāvātos pakalpojumus drīkstat izmantot tikai saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. AS WESS Select ir tiesība apturēt vai pārtraukt pakalpojumu sniegšanu, ja pasūtījuma laikā netiek nodrošināta atbilstība interneta vietnes www.wess-parts.lv lietošanas noteikumiem.

16. Pieprasot AS WESS Select vai tās vārdā pārstāvētai personai veikt izmaiņas reģistrētajā pasūtījumā, kas ir nepabeigts, lūdzam ņemt vērā, ka izmaiņas iespējams pieteikt, rakstot e-pastu uz parts@wess.lv no pasūtījumā norādītā e-pasta adreses vai sazinoties ar AS WESS Select, zvanot no pasūtījumā norādītā telefona numura uz www.wess-parts.lv tālruņi: 67 004 700.

17. AS WESS Select, konstatējot interneta vietnē www.wess-parts.lv kļūdas un/vai neprecizitātes preces cenās vai aprakstos, līdz brīdim, kamēr nav ieskaitīta apmaksa par konkrēto preci, ir tiesības vienpusēji atcelt distances līgumu. Izņēmuma veidā AS WESS Select distances līgumu var atcelt gadījumos, ja distances līgums noslēgts ar otras puses ļaunprātību, vai ar viltu, vai ar spaidiem; pasūtītās preces trūkumu dēļ; pārmērīgā zaudējuma dēļ, ko cieš viena vai otra puse; preces samaksas nokavējuma dēļ un citos normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos.

18. Interneta vietnes www.wess-parts.lv lietošana nepiešķir nekādas īpašuma tiesības uz saturu, kam ir tiesības piekļūt. Aizliegts izmantot interneta vietnē www.wess-parts.lv ievietotās informācijas saturu, ja vien nav šī satura īpašnieka atļaujas vai cita veida atļaujas saskaņā ar likumu. Šie noteikumi nepiešķir tiesības izmantot nevienu interneta vietnē www.wess-parts.lv iekļautu zīmolu vai logotipu. Aizliegts noņemt, padarīt nesaprotamus vai mainīt paziņojumus, kas redzami interneta vietnē www.wess-parts.lv vai tiek sniegti ar interneta vietnes www.wess-parts.lv starpniecību.

19. Interneta vietnē www.wess-parts.lv tiek attēlots preču saturs un apraksts un cita informācija, kas ir AS WESS Select īpašums.

 

Par cenu un norēķinu kārtību

20.          www.wess-parts.lv visas preču cenas ir norādītas, ieskaitot Pievienotās vērtības nodokli 21%. Piedāvātās cenas ir spēkā laika posmā, kas norādīts pie preces. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā.

21.          Par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes pakalpojumu var norēķināties ar bankas karti, izmantojot bankas pārskaitījumu, iespējams arī norēķins preces saņemšanas brīdī skaidrā naudā vai ar norēķinu karti (tikai salonā Kārļa Ulmaņa gatvē 123, Mārupe, Mārupes novads).

22.          Veicot pasūtījumu, ir nepieciešams norādīt e-pasta adresi, lai klientam varētu būt atsūtītas instrukcijas, rēķins-pavadzīme u.c. nepieciešamā dokumentācija.

23.          Pasūtot preci piedāvājam izvēlēties vienu no trim preces saņemšanas veidiem: bezmaksas – pasūtītā prece tiek saņemta salonā Kārļa Ulmaņa gatvē 123, Mārupe, Mārupes novads, ekonomiskā piegāde – pasūtītā prece tiek saņemta pakomātā pie kāda no Latvijas lielākajiem tirdzniecības centriem, Latvijas Pasta komforta piegāde – kurjeru firma piegādā pasūtīto preci norādītajā adresē. Visos gadījumos preces piegādes laiks tiek saskaņots pasūtījuma noformēšanas laikā.

24.          Pasūtīto preci nepieciešams saņemt trīs darba dienu laikā no brīža, kad www.wess-parts.lv paziņoja, ka pasūtījums sagatavots saņemšanai.

Piekrišana saņemt paziņojumus pa e-pastu un uz telefonu

25.          Pieņemot šos Noteikumus un nosacījumus, jūs piekrītat no mums saņemt paziņojumus, vienošanās, pasūtījumu precizējumus un citas ziņas (kopā saukti „Paziņojumi”) pa e-pastu vai uz mobilo telefonu. Jūs piekrītat, ka pa e-pastu vai parasto pastu nosūtīti paziņojumi atbilst noteikumiem un nosacījumiem, kas piemērojami šādiem rakstiskas saziņas veidiem. Ja jūs nepiekrītat saņemt paziņojumus no www.wess-parts.lv interneta vietnes, lūdzu, pārtrauciet izmantot šo tīmekļa vietni un tās pakalpojumus, jo WESS Select nespēj nodrošināt pilnu pakalpojumu klāstu lietotājiem, kas nesaņem paziņojumus no www.wess-parts.lv interneta vietnes.

26.          Lūdzu, ievērojiet, ka šajā punktā minētie paziņojumi neattiecas uz izvēles mārketinga informāciju, kuru jūs varat izvēlēties saņemt no interneta vietnes pēc saviem ieskatiem, izņemot gadījumus, kad WESS Select klientu informē par vispārēju akciju e-veikalā, kura attiecās uz visām e-veikala piedāvājuma precēm.

Garantijas noteikumi

27.          Visām www.wess-parts.lv pirktajām precēm ir 2 gadu ražotāja garantija.

28.          Pretenzijas par defektiem, kas radušies rezerves daļas ekspluatācijas laikā, var iesniegt tās garantijas termiņa laikā. Garantijas termiņa aprēķināšana sākas ar dienu, kad detaļa ir uzstādīta automašīnā.

29.          Garantija nav spēkā, ja defekti nav radušies Pārdevēja vai Ražotāja vainas dēļ, piemēram, nepareizas ekspluatācijas, avārijas dēļ, vai tāpēc, ka uzstādīšana neatbilst ražotāja prasībām, ir notikusi ķīmisko vielu iedarbība utt.

30.          Tālāk uzskaitītās rezerves daļas tiek uzskatītas par nolietojamām detaļām, tāpēc uz tām attiecas ierobežota garantija: 

•             Bremžu diski (tiek veikti biezuma mērījumi, lai izslēgtu, ka diski nav nodiluši) - vibrācija līdz 30 000 km, troksnis līdz 20 000 km

•             Stikla tīrītāji (priekšējam un aizmugurējam stiklam, kā arī priekšējiem lukturiem) - līdz 3 mēnešiem/5000 km (atkarībā no tā, kas iestājas ātrāk)

•             Spuldzes - 12 mēneši

31. Juridiskām personām, kas nav Patērētājs, tiek nodrošināts tikai Ražotāja noteiktais garantijas termiņš.

32. Informējam, ka ražotāja garantijas nosacījumi ir spēkā, ja pircējs var uzrādīt:

32.1. pirkumu apliecinošu dokumentu (čeks, pavadzīme);

32.2. ražotāja vai izplatītāja garantijas karti (gadījumā, ja ražotājs vai izplatītājs tādu ir ietvēris preces komplektācijā).

33. Ražotāja garantijas nosacījumi nav spēkā pret bojājumiem, kas radušies pircēja vai lietotāja vainas dēļ un tie ir:

33.1. precei ir garantijas plombu, sērijas numuru bojājumi;

33.2. prece nav lietota tai paredzētajām vajadzībām un nav ekspluatēta tā, kā tas ir norādīts preces lietošanas instrukcijā;

33.3. saskrāpētas, salauztas konstrukcijas, saplaisājis ekrāns, ieliets ūdens tam neparedzētajās vietās, nepareiziem līdzekļiem kopta prece, ja precē ir atrasti nepiederoši priekšmeti, ir pieļauta kukaiņu iekļūšana izstrādājumu iekšienē vai kādas citas pēdas, kas liecina par nepareizu preces ekspluatāciju;

33.4. ja bojājums radies barojošā sprieguma, telekomunikāciju, kabeļu tīklu neatbilstībai ražotāja noteiktajiem standartiem, strauju temperatūras svārstību dēļ, kā arī citu sadzīves un ārējo faktoru dēļ, piemēram, kvēpi, dūmi, putekļi, mitrums, triecieni, skrāpējumi;

33.5. ja izstrādājumā redzamas nekvalificēta remonta pēdas;

33.6. dabiska elementu nolietojuma gadījumos.

33.7. ja precei ir izmantoti nestandarta barošanas bloki, piederumi un rezerves daļas, kā arī, ko ražotājs nav sertificējis lietošanai ar noteikto preci, un ja tas ir izraisījis šīs preces bojājumus;

33.8. papildus aprīkojumam garantija netiek piemērota - baterijām, austiņām, savienojošiem kabeļiem, lādēšanas ierīcēm, pultīm).

33.9. ja preci pircējs ir izmantojis ražošanas vai profesionāliem mērķiem (gadījumā, ja konkrētā prece nav paredzēta šādiem nolūkiem);

33.10. garantija nedarbojas, ja radušies bojājumi nepareizas preces transportēšanas rezultātā.

Noteikumi par atteikuma tiesību izmantošanu

34. Jums ir tiesības 14 (četrpadsmit) dienu laikā atteikties no šā līguma, neminot iemeslu.

35. Atteikuma tiesību izmantošana beigsies pēc 14 dienām, sākot no dienas, kad jūs esat ieguvis vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un ko jūs esat norādījis, ir ieguvusi preces valdījumā.

36. Lai izmantotu atteikuma tiesības, jums ir jāinformē mūs AS WESS Select (reģistrācijas Nr.40003609098, adrese – Kārļa Ulmaņa gatve 123, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167), tālruņa numurs: 67004700, e-pasta adrese: parts@wess.lv  par lēmumu atteikties no šā līguma.

37. Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikumu tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.

Atteikuma tiesības nosacījumi:

38. Preces iepakojumam jābūt oriģinālam un bez bojājumiem. Pašai precei ir jābūt tīrai un bez lietošanas pēdām.

39. Preces, kurām nav pienācīgi noformētu atgriešanas dokumentu, Klientam tiks kompensētas 70% apmērā no rēķinā norādītās vērtības.

40. Preces, kuras WESS Select AS dēļ tika nepareizi pārdotas vai netika savlaicīgi piegādātas, Piegādātājs kompensēs 100% apmērā no to vērtības 14 dienu laikā no rēķina piestādīšanas brīža.

41. Preces, kuras Klients kļūdaini pasūtīja no AS WESS Select noliktavām, Piegādātājs kompensēs 100% apmērā, ja no rēķina piestādīšanas nav pagājis vairāk par 14 dienām.

42. Transportēšanas un papildpakalpojumu izmaksas Piegādātājs nekompensē.

43. Preces, kuras ir pasūtītas personīgi Klientam no BMW Group rūpnīcām vai noliktavām, nevar tikt atgrieztas, un to vērtība netiks kompensēta.

44. Tāpat nevar tikt atgrieztas tālāk norādīto preču grupas:

a. Automašīnas elektronikas komponenti (sensori, releji, aizdedzes spoles, drošinātāji, lampas u.c.)

b. Eļļas un smērvielas (izņemot transmisijas eļļas)

c. Ķīmiskie un tehniskie šķidrumi

d. Izejmateriāli velosipēdu remontam

Iepriekš minētās preču grupas var atgriezt tikai izņēmuma gadījumos un pēc iepriekšējas vienošanās ar WESS Select AS pārstāvi.

45. Atgriešanas noformēšana notiek 30 dienu laikā no brīža, kad prece ir nogādāta WESS Select AS centrālajā noliktavā.

46. Preces, kuras netiek kompensētas, tiek uzglabātas WESS Select AS noliktavā vienu kalendāro mēnesi no lēmuma pieņemšanas brīža. Pēc šā termiņa beigām prece tiks utilizēta.

47. Prece, kura netiek kompensēta, pēc pieprasījuma tiek nosūtīta atpakaļ Klientam, turklāt tiek pieskaitītas pārsūtīšanas izmaksas.

48. WESS Select AS patur tiesības mainīt preču atgriešanas noteikumus, informējot par to Klientu vismaz 7 dienas pirms jauno noteikumu spēkā stāšanās brīža.

49. Interneta veikalā www.wess-parts.lv apskatāmo preču attēli var nedaudz atšķirties no piedāvātās preces. Lai precizētu vai konkretizētu preces raksturojumu vai novērstu ar tās pasūtīšanu saistītās neskaidrības, lūdzam sazināties pa e-pastu: parts@wess.lv.

50. AS WESS Select informē, ka konstatējot atpakaļ atdotās preces vērtības zudumu, vērsīsies tiesā ar prasības pieteikumu par AS WESS Select radīto zaudējumu segšanu, kas radušies patērētāja rīcības rezultātā.

Korpusu un preču ar maiņas fondu atgriešanas noteikumi:

51. Korpusu atgriešana tiek noformēta elektroniski vai ar rakstveidā pareizi aizpildītu veidlapu „Preces atgriešana”.

52. Korpusam ir jāpievieno aizpildīta un Pasūtījumu centrā izdrukāta veidlapa par preces atgriešanu vai rakstveidā pareizi aizpildīta veidlapa „Preces atgriešana”.

53. Korpusam ir jābūt notīrītam un iepakotam ražotāja oriģinālajā iepakojumā.

54. Korpuss tiek kompensēts tikai tad, ja ir iespējams to identificēt, korpuss ir nokomplektēts, kā arī tam nav fizisku bojājumu.

55. Korpusam ir jābūt bez korozijas, metināšanas pēdām, izrūsējumiem un mehāniskiem bojājumiem.

56. Korpusu atgriešanas apstrāde notiek līdz 20 dienu laikā no brīža, kad korpuss ir nogādāts WESS Select AS centrālajā noliktavā.

57. Korpusi, kas netiek kompensēti, tiek uzglabāti WESS Select AS noliktavā vienu kalendāro mēnesi no lēmuma pieņemšanas brīža. Pēc šā termiņa beigām korpuss tiks utilizēts.

58. Korpuss, kas netiek kompensēts, pēc pieprasījuma tiek nosūtīts atpakaļ Klientam, turklāt tiek pieskaitītas pārsūtīšanas izmaksas.